OPIS I ZDJĘCIA HOTELU

HOTEL CARNIVAL *** Złote Piaski - BUŁGARIA

Hotel trzygwiazdkowy o dobrym standardzie, położony praktycznie w samym centrum Złotych Piasków, w odległości ok 400 metrów od plaży. Blisko hotelu znajdują się restauracje, pizzerie, sklepy z pamiątkami, odzieżą i produktami regionalnymi. Hotel dysponuje pokojami 1, 2 i 3 osobowymi z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. Hotel stanowi doskonałą bazę do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży (kolonie i obozy oraz zielone szkoły), a także rodzin z dziećmi.

POKOJE

Pokoje w hotelu Carnival są przestronne i czyste. W roku 2022 hotel zmienił właścicela i przeprowadzono gruntowny remont. Wszystkie pokoje posiadają indywidualne klimatyzatory, balkony i pełne węzły sanitarne. Zdecydowana większość to pokoje 3 osobowe. Hotel dysponuje także ograniczoną ilością pokoi dwu i jednoosobowych. W kilku pokojach trzyosobowych można także dostawić czwarte łóżko. Pokoje są sprzątane co drugi dzień przez personel hotelowy. W turnusie 7 dniowym raz w ciągu pobytu wymieniane są ręczniki. Pokoje dysponują także telewizorami, telefonami oraz szklankami. W hotelu za niewielką opłatą goście mogą skorzystać z sejfów usytuowanych w recepcji.

RESTAURACJA I POSIŁKI

Hotel dysponuje własną restauracją. Dostępne są dwie opcje wyżywienia: all inclusive dla grup młodzieżowych (bez dostępu do alkoholi) oraz all inclusive dla dorosłych. Restauracja serwuje bardzo smaczne, praktycznie domowe wyżywienie i nawet najbardziej wymagający goście znajdą coś smacznego dla siebie. Godziny posiłków : śniadanie od 8:30 do 10:30, obiad od 12:00 do 14:00 oraz kolacja od godz. 18:00 do 20:00. Od 14:30 do 15:30 restauracja wydaje podwieczorki dla grup zorganizowanych. Przy basenie znajduje się pool-bar gdzie można napić się wody gazowanej i niegazowanej oraz osoby dorosłe mogą skorzystać z miejscowych napojów alkoholowych. W trakcie posiłków w restauracji można korzystać z dystrybutorów z napojami gazowanymi i niegazowanymi.

BAZA REKREACYJNO-SPORTOWA

Hotel dysponuje bardzo dobrą bazą do organizowania różnych dodatkowych zajęć - zwłaszcza dla grup kolonijnych, obozowych oraz zielonych szkół. Obiekt dysponuje klimatyzowaną salą, w której można organizować zajęcia programowe obozów tematycznych. Sala ma powierzchnię ok. 200 metrów kwadratowych, wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, telewizor. Podłoga wykonana jest z nowych, estetycznych paneli. Hotel posiada dwa baseny: jeden z nich przeznaczony jest dla małych dzieci. Przy basenie znajduje się scena, na której można realizować różne zajęcia i animacje. Na terenie hotelu dostępne jest miejsce pokryte sztuczną trawą, na którym można prowadzić niektóre zajęcia sportowe.

INFORMACJE DODATKOWE

Z Hotelu do plaży i głównej promenady jest ok. 600 m. 400 m. od hotelu znajdują się dwa punkty medyczne, w których można otrzymać pomoc lekarską w przypadku nagłych zachorowań. W odległości ok 800 metrów od hotelu usytuowany jest przystanek warneńskiej komunikacji miejskiej. Z przystanku tego kursują klimatyzowane autobusy nr 9 i 409, którymi można dojechać do różnych atrakcyjnych miejsc: Delfinarium, Cerkwi katedralnej, deptaku w Warnie oraz plaży miejskiej. Autobusami linii 409 można dojechać do dwóch galerii handlowych: MALL VARNA i GRAND MALL. Koszt biletu jednorazowego (godzinnego) wynosi 1,60 leva, a całodniowego - 4 levy. Bilety zakupuje się w autobusie w biletomacie. Biletomaty przyjmują opłatę w monetach oraz banknotami o nominale 5 leva. Biletomaty wydają resztę. W autobusach nie ma ulg dla dzieci. Autobus linii 409 jedzie przez dzielnicę Złotych Piasków o nazwie Czajka, natomiast autobus linii 9 jedzie bezpośrednio do Warny do Cerkwii katedralnej.


Odległości 4 km od hotelu znajduje się narodowe muzeum - Monastyr Aładża, do którego można dojść pieszo (ok. 50 minut). Informację o tym miejscu można znaleźć w internecie. Koszt biletów: dorosli - 5 lewa, dzieci - 3 levy.

Copyright DUO TRAVEL 2022. Fotografie i teksty zamieszczone na niniejszej stronie stanowią własność Biura Turystycznego DUO TRAVEL w Boguszowie Gorcach.